Velikost textu Decrease text size Increase text size

VítejtePřihlášení | Registrace | Košík (0)

Přihlášení

Ztracené heslo?

Sdílet tuto stránku Poslat stránku emailem Vytisknout stránku

Zavřít X

Poslat tuto stránku emailem

Všechna pole jsou povinná

Co je Accu-Chek® klub?

Staňte se členem Accu-Chek® klubu!

Členství v Accu-Chek® klubu je zdarma a získáte jej on-line registrací, poskytnutím emailové adresy při vyplnění záručního listu k našim produktům nebo automaticky jako zákazník E-shopu. Členové klubu mohou na svůj email dostávat pravidelné informace o novinkách společnosti Roche, ze světa diabetu a informace o slevových akcích v našem E-shopu ve formě elektronického newsletteru. Vše co potřebujete udělat je pouze krátká registrace (při registraci v Internet Exploreru budete dotázáni, zda-li chcete "Zobrazit pouze obsah webové stránky, který byl bezpečně doručen?". Použijte prosím odpověď "Ne"). Po registraci obdržíte své přihlašovací údaje a pak již můžete naplno využívat všech výhod klubu Accu-Chek®.


Instruktážní videaTréninková videa

Podívejte se na   krátká   videa k vybraným produktům Accu-Chek®. Naleznete zde podrobné návody s ukázkami   jak správně používat   naše výrobky, detailní popis všech dostupných funkcí a také odpovědi na Vaše možné otázky.  

eshop pic E-shop 

 Navštivte náš e-shop a nakupujte produkty Accu-Chek® za vždy nejnižší ceny na trhu. Výhodně tak můžete nakoupit např. glukometr nebo testovací  proužky do glukometru. U objednávek nad 750 Kč je poštovné zdarma!

 

 

Facebook - Život je sladký

 

Tato webová stránka obsahuje informace o produktech určených široké veřejnosti i profesionálům ve zdravotnictví a může obsahovat detaily o produktech, které nejsou dostupné ve vaší zemi. Společnost Roche nenese žádnou odpovědnost za použití informací uveřejněných na těchto stránkách ani za jejich vztah k právním předpisům, omezením či registračnímu procesu v zemi vašeho původu.