Velikost textu Decrease text size Increase text size

VítejtePřihlášení | Registrace | Košík (0)

Přihlášení

Ztracené heslo?

Sdílet tuto stránku Poslat stránku emailem Vytisknout stránku

Zavřít X

Poslat tuto stránku emailem

Všechna pole jsou povinná

Divize Diabetes Care

Profil společnosti

Společnost F. Hoffmann-La Roche Ltd. patří mezi top 10 špičkových farmaceutických společností na světě a svou činností přispívá ke zcela zásadnímu pokroku v oblasti medicíny a farmakoterapie. Společnost F. Hoffmann-La Roche Ltd. je současně světovou jedničkou v oboru diagnostiky. Roche zaměstnává více než 80 000 lidí a prodává své produkty ve 150 zemích světa.

Roche Diabetes Care nabízí ucelené portfolio přístrojů Accu-Chek® pro pohodlný, inovativní a efektivní management diabetu. Naše ucelená produktová řada zahrnuje glukometry, inzulínové pumpy, lancetová pera i speciální software. Jsme celosvětovým leaderem v oblasti self-monitoringu diabetu a naším cílem je již více než 30 let zjednodušit pacientům s tímto onemocněním jejich život.

 


Instruktážní videaTréninková videa

Podívejte se na   krátká   videa k vybraným produktům Accu-Chek®. Naleznete zde podrobné návody s ukázkami   jak správně používat   naše výrobky, detailní popis všech dostupných funkcí a také odpovědi na Vaše možné otázky.  

eshop pic E-shop 

 Navštivte náš e-shop a nakupujte produkty Accu-Chek® za vždy nejnižší ceny na trhu. Výhodně tak můžete nakoupit např. glukometr nebo testovací  proužky do glukometru. U objednávek nad 750 Kč je poštovné zdarma!

 

 

Facebook - Život je sladký

 

Tato webová stránka obsahuje informace o produktech určených široké veřejnosti i profesionálům ve zdravotnictví a může obsahovat detaily o produktech, které nejsou dostupné ve vaší zemi. Společnost Roche nenese žádnou odpovědnost za použití informací uveřejněných na těchto stránkách ani za jejich vztah k právním předpisům, omezením či registračnímu procesu v zemi vašeho původu.