Velikost textu Decrease text size Increase text size

VítejtePřihlášení | Registrace | Košík (0)

Přihlášení

Ztracené heslo?

Sdílet tuto stránku Poslat stránku emailem Vytisknout stránku

Zavřít X

Poslat tuto stránku emailem

Všechna pole jsou povinná

Jediný glukometr, který umocní váš styl 

Accu-Chek® Performa je jediným glukometrem na našem trhu, který si můžete upravit podle svého vlastního stylu nebo aktuální nálady pomocí sady deseti samolepek. Máte o tyto hravé samolepky zájem?

Stačí maličkost!

Vyplňte tento formulář a samolepky Vám zdarma zašleme poštou!

Vyplňte prosím všechny položky formuláře:

   


Objednatel vyjadřuje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů pro účely zasílání informací a obchodních sdělení diabetologické divize společnosti Roche s.r.o. Ochrana osobních údajů objednatele, který je fyzickou osobou, je poskytována zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Zpracováním osobních údajů objednatele může prodávající pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele. Kromě subjektů dopravujících zboží nebo odpovědných za rozesílání elektronických sdělení nebudou osobní údaje bez předchozího souhlasu objednatele předávány třetím osobám.
Objednatel prohlašuje, že byl poučen o tom, že souhlas se zpracováním osobních údajů může ve vztahu k prodávajícímu odvolat písemným oznámením doručeným na adresu prodávajícího.


Instruktážní videaTréninková videa

Podívejte se na   krátká   videa k vybraným produktům Accu-Chek®. Naleznete zde podrobné návody s ukázkami   jak správně používat   naše výrobky, detailní popis všech dostupných funkcí a také odpovědi na Vaše možné otázky.  

eshop pic E-shop 

 Navštivte náš e-shop a nakupujte produkty Accu-Chek® za vždy nejnižší ceny na trhu. Výhodně tak můžete nakoupit např. glukometr nebo testovací  proužky do glukometru. U objednávek nad 750 Kč je poštovné zdarma!

 

 

Facebook - Život je sladký

 

Tato webová stránka obsahuje informace o produktech určených široké veřejnosti i profesionálům ve zdravotnictví a může obsahovat detaily o produktech, které nejsou dostupné ve vaší zemi. Společnost Roche nenese žádnou odpovědnost za použití informací uveřejněných na těchto stránkách ani za jejich vztah k právním předpisům, omezením či registračnímu procesu v zemi vašeho původu.