Velikost textu Decrease text size Increase text size

VítejtePřihlášení | Registrace | Košík (0)

Přihlášení

Ztracené heslo?

Sdílet tuto stránku Poslat stránku emailem Vytisknout stránku

Zavřít X

Poslat tuto stránku emailem

Všechna pole jsou povinná

Glukometry

AccuChek performa nano

Accu-Chek® Performa Nano

Malý velikostí, velký svým výkonem.

Glukometr Accu-Chek® Performa Nano je vynikající kombinací designu a nejnovější technologie.  Umožňuje označit výsledky měření symboly před a po jídle, zajišťuje lepší kontrolu vašeho diabetu. Měření je rychlé, snadné a přesné.

Více informací o produktu

Navštivte microsite Accu-Chek Nano

AccuChek performa

Accu-Chek® Performa

Spolehlivý kdykoli, kdekoli.

Glukometr Accu-Chek® Performa je přesný a jednoduchý glukometr pro každého uživatele. Je určen pro měření v téměř jakýchkoli podmínkách. Glukometr Accu-Chek® Performa se snadno ovládá, je rychlý, přesný a spolehlivý.

Více informací o produktu


Instruktážní videaTréninková videa

Podívejte se na   krátká   videa k vybraným produktům Accu-Chek®. Naleznete zde podrobné návody s ukázkami   jak správně používat   naše výrobky, detailní popis všech dostupných funkcí a také odpovědi na Vaše možné otázky.  

eshop pic E-shop 

 Navštivte náš e-shop a nakupujte produkty Accu-Chek® za vždy nejnižší ceny na trhu. Výhodně tak můžete nakoupit např. glukometr nebo testovací  proužky do glukometru. U objednávek nad 750 Kč je poštovné zdarma!

 

 

Facebook - Život je sladký

 

Tato webová stránka obsahuje informace o produktech určených široké veřejnosti i profesionálům ve zdravotnictví a může obsahovat detaily o produktech, které nejsou dostupné ve vaší zemi. Společnost Roche nenese žádnou odpovědnost za použití informací uveřejněných na těchto stránkách ani za jejich vztah k právním předpisům, omezením či registračnímu procesu v zemi vašeho původu.