Velikost textu Decrease text size Increase text size

VítejtePřihlášení | Registrace | Košík (0)

Přihlášení

Ztracené heslo?

Sdílet tuto stránku Poslat stránku emailem Vytisknout stránku

Zavřít X

Poslat tuto stránku emailem

Všechna pole jsou povinná

Insight Flex

Accu-Chek® Insight Flex

Accu-Chek® Insight Flex je inovovaný teflonový infuzní set s kolmým zaváděním. Nabízí možnost ručního anebo bezpečného automatizovaného zavádění pro uživatele preferující minimální kontakt s jehlou nebo pro ty, kteří si chtějí set zavádět do hůře dostupných míst.

Více informací o produktu

Insight Rapid

Accu-Chek® Insight Rapid

Infuzní set Accu-Chek® Insight Rapid je rozpojitelný kovový set s kolmým zaváděním, který má všechny výhody, které od kovového setu očekáváte. Díky snadné manipulaci je vhodný zejména pro začínající uživatele inzulínových pump.

Více informací o produktu

Insight Tender

Accu-Chek® Insight Tender

Infuzní set Accu-Chek® Insight Tender umožňuje zavádět měkkou teflonovou kanylu v úhlech 20–45°. Vhodný pro všechny typy postav, ideální pro aktivnější uživatele pump, kteří ocení flexibilní úhel zavedení.

Více informací o produktu

FlexLink

Accu-Chek® FlexLink

Infuzní set Accu-Chek® FlexLink je flexibilní teflonový, rozpojitelný set s kolmým zaváděním. Tyto infuzní sety jsou ideální, pokud vyžadujete jednoduchost, ale zároveň maximální kontrolu, komfort a svobodu pohybu.

Více informací o produktu

Rapid-D Link

Accu-Chek® RapidLink

Infuzní set Accu-Chek® Rapid-D Link je rozpojitelný kovový set s kolmým zaváděním, který má všechny výhody které od kovového setu očekáváte, včetně možnosti jednoduchého rozpojení.

Více informací o produktu

TenderLink

Accu-Chek® TenderLink

Infuzní set Accu-Chek® TenderLink je velmi oblíbený, rozpojitelný set se zaváděním pod úhlem 30° - 45°

Více informací o produktu

LinkAssist

Accu-Chek® LinkAssist

Accu-Chek® LinkAssist je nový zaváděcí nástroj pro snadné, rychlé a téměř bezbolestné zavedení kanyly do podkoží.

Více informací o produktu

LinkAssist Plus

Accu-Chek® LinkAssist Plus

Accu-Chek® LinkAssist Plus je automatický aplikátor pro zavádění infuzního setu Accu-Chek® Insight Flex.

Více informací o produktu


Instruktážní videaTréninková videa

Podívejte se na   krátká   videa k vybraným produktům Accu-Chek®. Naleznete zde podrobné návody s ukázkami   jak správně používat   naše výrobky, detailní popis všech dostupných funkcí a také odpovědi na Vaše možné otázky.  

eshop pic E-shop 

 Navštivte náš e-shop a nakupujte produkty Accu-Chek® za vždy nejnižší ceny na trhu. Výhodně tak můžete nakoupit např. glukometr nebo testovací  proužky do glukometru. U objednávek nad 750 Kč je poštovné zdarma!

 

 

Facebook - Život je sladký

 

Tato webová stránka obsahuje informace o produktech určených široké veřejnosti i profesionálům ve zdravotnictví a může obsahovat detaily o produktech, které nejsou dostupné ve vaší zemi. Společnost Roche nenese žádnou odpovědnost za použití informací uveřejněných na těchto stránkách ani za jejich vztah k právním předpisům, omezením či registračnímu procesu v zemi vašeho původu.