Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Insight Recall

Důležité bezpečnostní upozornění

Důležitá informace o vybraných šaržích spotřebního materiálu adaptéru a hadičky Accu-Chek® Insight, který spojuje předplněný zásobník s inzulínovou pumpou. Zjistili jsme, že může dojít k úniku inzulínu, a proto musí být předchozí verze adaptéru a hadičky Accu-Chek Insight staženy.

Oficiální dopis naleznete zde

Ke zjištění, zda mohou být Vaše zásoby potenciálně ovlivněny a jak jej můžete zdarma vyměnit, použijte prosím vstupní pole níže

Váše číslo LOT není ovlivněno. Tyto adaptéry s hadičkou můžete používat i nadále a není potřeba žádná další akce.

Pokud si přejete zkontrolovat jiné číslo LOT,aktualizujte pole Zadejte číslo LOT zde

Toto číslo LOT je ovlivněno

Protože bezpečnost pacientů je naší první prioritou, žádáme vás o následující:

  • okamžitě prosím přestaňte používat adaptéry s hadičkou z dotčené šarže a
  • vyplňte prosím níže uvedený formulář pro zaslání náhradních balení zdarma.

Vážíme si Vašeho času a pozornosti věnované tomuto důležitému oznámení a omlouváme se za případné nepříjemnosti. Vezměte prosím na vědomí, že náhradní balení obdržíte na základě vrácení dotčeného balení (Balení nelikvidujte, ale vraťte dle pokynů). Vaši e-mailovou adresu použijeme k zaslání informací o průběhu výměny.

Platnost vašeho čísla LOT vypršela. Produkty s prošlou dobou použitelnosti mohou způsobit nedostatečný výdej inzulínu nebo mohou být nesterilní. Používejte pouze produkty, které jsou v rámci data spotřeby. Produkty s prošlou dobou použitelnosti zlikvidujte v souladu s místními předpisy. Produkty s prošlou platností nebudou nahrazeny.