Velikost textu Decrease text size Increase text size

VítejtePřihlášení | Registrace | Košík (0)

Přihlášení

Ztracené heslo?

Sdílet tuto stránku Poslat stránku emailem Vytisknout stránku

Zavřít X

Poslat tuto stránku emailem

Všechna pole jsou povinná

Accu-Chek® Smart Pix

Stáhnout software Smart pix

Accu-Chek® Smart Pix je čtečka určená ke stahování dat z glukometrů (Accu-Chek® Performa Nano, Accu-Chek® Performa) a inzulínových pump (Accu-Chek® Combo, Accu-Chek® D-TRONplus a Accu-Chek® Spirit) do počítače. Pro základní použití tohoto systému není potřeba instalovat žádný dodatečný software. Vše funguje na principu "plug and play", tedy po připojení čtečky k počítači se program spustí automaticky.

Data stažená z glukometru i pumpy Accu-Chek® jsou zobrazována v grafech a tabulkách a mohou tak zastoupit ruční zaznamenávání do papírového deníčku. Velkou výhodou tohoto programu je komunikace v češtině.

Accu-Chek® Smart Pix pomáhá:

  • sledovat průběh Vaší léčby
  • posoudit rizika hypoglykémie, hyperglykémie
  • upozornit na potřebné změny režimu
  • sledovat důsledky provedených změn

 

Jeho použití je zcela jednoduché:

  • je kompatibilní se všemi glukometry a inzulínovými pumpami Accu-Chek®
  • vytváří okamžité záznamy o hodnotách glykémie a dávkování inzulínu
  • není nutná žádná instalace softwaru ani připojení k internetu
  • data je možné prohlédnout a vytisknout; pomocí dodatečného programu Accu-Chek® Smart Pix Software lze data také uložit v pdf formátu nebo poslat e-mailem

 

Tato pomůcka je ideální pro všechny uživatele inzulínových pump či glukometrů Accu-Chek®, kteří chtějí dosáhnout lepší kompenzace diabetu.

Zde můžete stáhnout software pro Accu-Chek SmartPix.
Pro stažení klikněte zde.

Pro stažení do vašeho počítače zvolte Accu-Chek Smart Pix Software.exe


Instruktážní videaTréninková videa

Podívejte se na   krátká   videa k vybraným produktům Accu-Chek®. Naleznete zde podrobné návody s ukázkami   jak správně používat   naše výrobky, detailní popis všech dostupných funkcí a také odpovědi na Vaše možné otázky.  

eshop pic E-shop 

 Navštivte náš e-shop a nakupujte produkty Accu-Chek® za vždy nejnižší ceny na trhu. Výhodně tak můžete nakoupit např. glukometr nebo testovací  proužky do glukometru. U objednávek nad 750 Kč je poštovné zdarma!

 

 

Facebook - Život je sladký

 

Tato webová stránka obsahuje informace o produktech určených široké veřejnosti i profesionálům ve zdravotnictví a může obsahovat detaily o produktech, které nejsou dostupné ve vaší zemi. Společnost Roche nenese žádnou odpovědnost za použití informací uveřejněných na těchto stránkách ani za jejich vztah k právním předpisům, omezením či registračnímu procesu v zemi vašeho původu.