Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
hamburger overlay

Accu-Chek Instant

Popis produktu

Hledáte opravdu snadný způsob sledování glykémie? S novým glukometrem Accu-Chek Instant je to stejně jednoduché jako přečtení zprávy na mobilu. Žádné složité nastavování není třeba - jednoduše vložte testovací proužek, aplikujte malou kapku krve a do 4 sekund se Vám na displeji zobrazí hodnota glykémie.

BEZDRÁTOVÉ PŘIPOJENÍ

Bluetooth®

DISPLEJ

pozsvícený LCD displej

VÝSLEDKY MĚŘENÍ

do 4 sekund

VELIKOST

77,1 x 48,6 x 15,3 mm (délka x šířka x hloubka)

TYP BATERIE

2x 3V lithiové baterie knoflíkového typu CR 2032

TESTOVACÍ PROUŽEK

Accu-Chek Instant

TYP LANCETY

Accu-Chek FastClix

Funkce a výhody
 • Intuitivní indikátor cílového rozmezí okamžitě vyhodnotí naměřenou glykémii, je-li Vaše glykémie nad, pod nebo v cílovém rozmezí. Hodnoty cílového rozmezí je možné upravit podle individuálních potřeb každého pacienta.
 • Vše, co potřebujete: Na displeji vidíte poslední naměřenou hodnotu a průměry měření za 7, 30 a 90 dní.
 • Bez složitého nastavování - jednoduše vložte testovací proužek, aplikujte malou kapku krve a na displeji se Vám zobrazí výsledek.
 • Snadná aplikace krevního vzorku: nový testovací proužek dokáže nasát malou kapku krve kdekoliv po celé žluté aplikační ploše.
 • Glukometr Accu-Chek Instant plní ještě přísnější kritéria než požaduje akutální norma ISO 15197:2013/EN ISO 15197:2015.
 • Jakmile dojde k bezdrátovému spojení, glukometr automaticky odešle výsledky měření do Vašeho chytrého telefonu.
 • Všechna data mohou být z glukometru Accu-Chek Instant nahrána do mobilní aplikace (přes Bluetooth).
 • Testovací proužky jsou v balení po 50 kusech.
 • Téměř bezpolestný vpich s autolancetou Accu-Chek FastClix s předplněnými zásobníky s lancetami.
Další specifikace
Teplota pro skladování:

-25 – 70° C

Paměť:

Na displeji vidíte poslední naměřenou hodnotu a průměry měření za 7, 30 a 90 dní. Dalších minimálně 720 výsledků je uloženo v paměti glukometru. Tyto výsledky je možné zobrazit v mobilní aplikaci nebo online potrálu po synchronizaci s glukometrem. Na displeji vidíte i poslední výsledek kontrolního testu. Dalších minimálně 30 kontrolních testů je uloženo v paměti glukometru. Tyto výsledky je možné zobrazit v mobilní aplikaci nebo online potrálu po synchronizaci s glukometrem.

Automatické vypnutí:

90 s od posledního měření, 15 s po vyjmutí testovacího proužku nebo 5 s od zobrazení poslední naměřené hodnoty.

Váha:

Cca 40g vč. vložených baterií.

Konstrukce:

Pro osobní použití.

Bezpečnostní třída :

IIb

Přenost dat:

USB: mikro-B konektor; Bluetooth; Continua Certified® pro Continua Certified manager.

Rádiové frenkvence:

Technologie Bluetooth operuje na frekvenci 2402 - 2480 MHz a maximální výstupní výkon 0 dBm (1mW).

Přehled kompatibilních telefonů (platí od dubna 2018):

Apple® - iOS 9, iOS 10, iOS 11  
iPhone® - iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, 
iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPhone 7, iPhone 7 Plus
iPad® - iPad 3, iPad 4, iPad Air, iPad Air 2, iPad Mini, iPad Mini 2, iPad Mini 3, iPad Mini 4,
Android - 4.4, 5.0, 5.1, 6.0, 7.0
Google® - Nexus® 5X,6,6P, Pixel®, Pixel XL®
HTC® - One® M9
Huawei® - Y6 Pro, P9®, P9 Plus
LG® - G3®, G4®, G5®, LG Optimus L70
Motorola® - Moto® G4
Sony® - Sony Xperia® Z3,
OnePlus® - 3
Samsung® - Samsung Galaxy S® 3, Samsung Galaxy S® 3 Neo, Samsung Galaxy S® 4,Samsung Galaxy S® S4 Active, Samsung Galaxy S® S4 Mini, Samsung Galaxy S® 5, Samsung Galaxy S® S5 Active,Samsung Galaxy S® S5 Mini, Samsung Galaxy S® S5 Sport, Samsung Galaxy S® 6, Samsung Galaxy S® S6 Active, Samsung Galaxy S® S6 Edge, Samsung Galaxy S® S6 Edge+, Samsung Galaxy S® 7, Samsung Galaxy S® S7 Edge, Samsung Galaxy S® 8, Samsung Galaxy S® S8 Plus, Samsung Galaxy Note® 2, Samsung Galaxy Note® 3, Samsung Galaxy Note® 4, Samsung Galaxy Note® 5, Samsung Galaxy Note® 7, Samsung Galaxy Note® Edge, Samsung Galaxy Alpha®, Samsung Galaxy K_Zoom, Samsung Galaxy Core 2,  Samsung Galaxy Core Prime, Samsung Galaxy Ace 4, Samsung Galaxy A3, Samsung Galaxy A3 (2016), Samsung Galaxy A5 (2016), Samsung Galaxy A5 (2017),  J1 Mini, J1 (2016), J2, J3 (2016), J7
Vodafone® - Smart Kicka

CERTIFIED:

Accu-Chek, Accu-Chek Connect, Accu-Chek Instant, Accu-Chek FastClix jsou ochranné známky společnosti Roche. Slovní označení a logo The Bluetooth jsou registrované obchodní značky vlastněné Bluetooth SIG, Inc. A používání těchto značek firmou Roche je podloženo licencí. CONTINUA, logo CONTINUA a CONTINUA CERTIFIED jsou registrované ochranné značky, servisní značky nebo certifikační značky Continua Health Alliance. CONTINUA je registrovaná obchodní značka v některých zemích, kde je tento produkt distribuován.

VAROVÁNÍ 
 • Nebezpečí udušení. Malé části. Uchovávejtemimodosahdětí do 3 let.
 • Nové a používané baterie uchovávejte mimo dosah dětí. Požití nebo zasunutí do těla může způsobit chemické popáleniny, perforaci měkkých tkání a smrt. K vážným popáleninám může dojít do 2 hodin od spolknutí. Pokud máte podezření, že došlo ke spolknutí baterie nebo k jejímu zasunutí do kterékoliv části těla okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc.
 • Pokud se složka na baterii nedá bezpečně zavřít, přestaňte výrobek používat a uchovávejte jej mimo dosah dětí. Kontaktujte Roche.