Velikost textu Decrease text size Increase text size

VítejtePřihlášení | Registrace | Košík (0)

Přihlášení

Ztracené heslo?

Sdílet tuto stránku Poslat stránku emailem Vytisknout stránku

Zavřít X

Poslat tuto stránku emailem

Všechna pole jsou povinná

Zákaznický servis

GLUKOMETRY

Pokud budete mít dotazy týkající se glukometrů Accu-Chek®, kontaktujte nás prostřednictvím:

  • Bezplatné telefonní linky 800 111 800
  • E-mailu: czech.dia@roche.com
  • Osobně v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 na adrese: Dukelských hrdinů 12, 170 00 Praha 7 (5. patro) 

V rámci osobní návštěvy zodpovíme Vaše dotazy, seznámíme Vás s našimi výrobky a v případě potřeby zkontrolujeme jejich funkci. V zákaznickém centru můžete naše výrobky (glukometry a testovací proužky) zakoupit za zvýhodněnou cenu.

Ceník je zde: https://www.accu-chek.cz/eshop-1-82.html

Upozorňujeme všechny naše zákazníky, že prostory zákaznického centra nejsou bezbariérové.

Záruka :
K poskytnutí záruky na glukometr stačí vyplnit registrační kartičku, která je součástí záručního listu a odeslat ji na adresu:

Roche s.r.o
Zákaznický servis
Dukelských hrdinů 12
170 00 Praha 7
bezplatná linka: 800 111 800

 

INZULÍNOVÉ PUMPY

V rámci servisu inzulínových pump Accu Chek® pro vás zajišťujeme:

  • V případě poruchy Vaší inzulínové pumpy kontaktujte prosím "horkou linku" na tel. čísle 724 133 301, která je v provozu 24 hodin denně/7 dní v týdnu
  • Pro ostatní dotazy týkající se inzulínových pump Accu Chek® a pro individuální zaškolení kontaktujte prosím svého obchodního zástupce či edukátora, jejichž přehled je uveden v sekci "Kontakty"
  • Pro zaslání spotřebního materiálu k inzulínovým pumpám Accu-Chek® kontaktujte firmu Medatron s. r.o. na telefonu +420 541 240 838

V rámci zkvalitnění péče o zákazníky – uživatele výrobků Accu Chek®, jsou všechny telefonické dotazy týkající se glukometrů i inzulínových pump přesměrovávány přímo na naše specialisty v obou oblastech.  

Instruktážní videa ke glukometrům a odběrovým perům Accu-Chek

 

Glukometr Accu-Chek® Performa Nano

Odběrové pero Accu-Chek® Multiclix


Instruktážní videaTréninková videa

Podívejte se na   krátká   videa k vybraným produktům Accu-Chek®. Naleznete zde podrobné návody s ukázkami   jak správně používat   naše výrobky, detailní popis všech dostupných funkcí a také odpovědi na Vaše možné otázky.  

eshop pic E-shop 

 Navštivte náš e-shop a nakupujte produkty Accu-Chek® za vždy nejnižší ceny na trhu. Výhodně tak můžete nakoupit např. glukometr nebo testovací  proužky do glukometru. U objednávek nad 750 Kč je poštovné zdarma!

 

 

Facebook - Život je sladký

 

Tato webová stránka obsahuje informace o produktech určených široké veřejnosti i profesionálům ve zdravotnictví a může obsahovat detaily o produktech, které nejsou dostupné ve vaší zemi. Společnost Roche nenese žádnou odpovědnost za použití informací uveřejněných na těchto stránkách ani za jejich vztah k právním předpisům, omezením či registračnímu procesu v zemi vašeho původu.